Ostrołęka.tv

Twoje miasto, Twoje życie.

Kampania społeczna - Przerwij milczenie, zbadaj prostatę!

17.09.2010
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce zgłosił się do konkursu na promocję zwycięskiej kampanii III edycji „Mam Haka na Raka”: „Nie krępuj się zerwij z milczeniem”.
Naszym zadaniem jest jak najszersze dotarcie z przekazem do mężczyzn. W związku z tym przygotowaliśmy ulotki oraz prezentację dotyczącą raka prostaty. Prezentację przedstawiliśmy rodzicom podczas zebrania 15 IX, odwiedzimy robotników na budowie, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce, przekażemy ulotki rzecznikowi prasowemu Policji. Będziemy rozdawać ulotki podczas Święta 5 Pułku Ułanów Zasławskich oraz na terenie miasta klientom sklepów np. Biedronka, Mebpol i innych. Są to tylko niektóre nasze działania.

Więcej informacji dotyczących raka prostaty znajduje się na stronie www.zbadajprostate.pl .

Poniżej plakat ora spot telewizyjny "Przerwij milczenie! Zbadaj Prostate!" :kampania badanie prostaty
Komentarze


Witold
Gdzie w Ostrołęce można zbadać prostatę? Jest możliwość zrobić to prywatnie? Czy ktoś może polecić mi jakiegoś lekarz?

Kasia
Badanie prostaty przeprowadza lekarz pierwszego kontaktu, najlepiej jest udać się do swojej przychodni.

Ostrołęczanin
Dotarła do mnie informacja, że: Uczniowie klasy III Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce: Małgorzata Bukowska, Sylwia Walkiewicz, Paulina Zalewska, Łukasz Gleba, Karol Wróblewski zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie na promocję zwycięskiej kampanii III edycji Mam Haka na Raka: „Nie krępuj się, zerwij z milczeniem”. Opiekunem zespołu była pani Renata Florczak.Autor
Tresc
Ile jest dwa + dwa ?